Smutná zpráva

S bolestí v srdci oznamujeme, že dne 13. ledna 2021 zemřel ve věku nedožitých 80 let člen našeho odboru, nadšený turista, středoškolský učitel matematiky a fyziky na Gymnáziu v Čáslavi, pan Mgr. Ladislav Šach. Bude nám chybět, čest jeho památce.

Pozastavení činnosti

Velice se všem omlouváme, ale po dobu trvání nouzového stavu a vládních opatření žádné akce pro veřejnost pořádat nebudeme. V případě uvolňování opatření sledujte vývěsku v Masarykově ulici a tyto internetové stránky.

Díky za pochopení

Zrušení akcí pro veřejnost

Velice se všem omlouváme, ale vzhledem k epidemiologickým opatřením jsou akce pro veřejnost, včetně Štěpánské a Novoroční vycházky, po dobu trvání nouzového stavu ZRUŠENY. Přejeme všem krásné Vánoce a snad se budeme v příštím roce zase potkávat na společných akcích.

Zrušení pochodu "Za malínským křenem"

Odbor KČT Tělovýchovná jednota TURISTA Kutná Hora z.s. z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a stále narůstajícího počtu pozitivních případů nákazy novým koronavirem je nucen zrušit letošní ročník turistického pochodu,  původně  plánovaného na 10.10.2020 „Za malínským křenem"

Tímto se velice omlouváme všem za tuto komplikaci a těšíme se, že v roce 2021 se na dalším ročníku tohoto pochodu opět všichni ve zdraví sejdeme v Kutné Hoře.

Jana Liberská

TJ TURISTA Kutná Hora

Prázdniny na kole ZRUŠENO!!!!!

Omlouváme se, ale akce je zrušena!!!!
Jezdíme pro radost...

...je motto Cykloturistického oddílu Kutná Hora, který akci pořádá pro veřejnost. Název může kdekoho zmást. Nejsme tábor pro děti ani cestovní kancelář. Jezdí s námi cyklisté z celé České republiky bez rozdílu věku a fyzické kondice. Když se po roce setkáme na prezantaci, víme, že nás čeká deset dní cyklistické parády, večery u kytar, ale i otlačené zadky. To vše k akci patří. Pokud jsme tě zaujali, pojeď s námi.

Subscribe to Cyklo turistika