Turistické trasy

Malínský křen 2019

  I v letošním roce jsme pro Vás připravili další ročník oblíbeného a hojně navštěvovaného dálkového pochodu „Za malínským křenem“, který Vám nabízí v sobotu 12. října 2019 poznání nejen Kutné Hory, ale i jejího okolí. Start bude tradičně od klubovny TJ Turista v Družební ulici, kde na Vás organizátoři budou čekat již od sedmi(…)

Malínský křen 2016

Vážení přátelé turistických pochodů. I v letošním roce jsme pro Vás připravili další ročník oblíbeného a hojně navštěvovaného dálkového pochodu „Za malínským křenem“, který Vám nabízí v sobotu 8.října 2016 poznání nejen Kutné Hory, ale i jejího okolí. Připravena je řada tras. Kratší trasy budou procházet nejbližším okolím Kutné Hory a nabídnou Vám především spoustu(…)

Malínský křen 2015

O-KČT TJ TURISTA Kutná Hora pořádá dálkový pochod “ZA MALÍNSKÝM KŘENEM“. Akce se koná za finanční podpory Středočeského kraje a Města Kutná Hora. Propozice DP Za Malínským křenem – 34. ročník  ZDE „Omlouváme se, ale byli jsme nuceni upravit nabídku tras.“ TJ-Turista Kutná Hora Podrobné popisy aktuálních tras : 5 km s mapou – dětská – ZDE 11 km s mapou –(…)

Stříbrná stezka v Kutné Hoře.

Stříbrná stezka v Kutné Hoře.

Naučná stezka po stopách hornické činnosti na Kutnohorsku. Kutná Hora má slavnou hornickou minulost, která nebyla donedávna dostatečně presentována. Z tohoto důvodu vznikla naučná stezka, jejímž cílem je seznámit širší veřejnost nejen s pozůstatky po staleté těžební činnosti, která přispěla největší měrou k bohatství města, ale taaké s historií hornické činnosti v Kutné Hoře a(…)