Malínský křen 2018

I v letošním roce jsme pro Vás připravili další ročník oblíbeného a hojně navštěvovaného dálkového pochodu „Za malínským křenem“, který Vám nabízí v sobotu 6. října 2018 poznání nejen Kutné Hory, ale i jejího okolí.

Kratší trasy procházejí nejbližším okolím Kutné Hory směrem k Malešovu, nádherným údolím Vrchlice. Trasa 16 km vás zavede na kutnohorské vrcholy, na žlutém dvacetikilometrovém okruhu se vám naskytnou výhledy na Kutnou Horu ze všech stran, trasa 27 km vás provede po stopách husitů v okolí Malešova a 36 km trasa v kombinaci s lokálkou Kutná Hora- Zruč nad Sázavou vám umožní projít si nejhezčí značenou cestu na okrese Kutná Hora (trasa podle toho, kde vystoupíte ze Zruče 36 km, z Hodkova 28 km, Z Černín 20km a z Malešova 10 km)

Start bude tradičně od klubovny TJ Turista v Družební ulici, kde na Vás organizátoři budou čekat již od sedmi hodin ráno v sobotu 6. října 2018. Stovkaři (zájemci o trasu 100 km) jsou očekáváni již v pátek 5.října 2018 v době mezi 18,00 – 22,00 hod.

Již ráno bude otevřena Cukrárna u Marušky pro milovníky sladkostí, na kontrole na Vás čeká občerstvení a v cíli tradiční klobása s malínským křenem.

Diplom za účast je samozřejmostí, drobné pozornosti pro dětské účastníky také. S diplomem a pochoutkou nezapomeneme ani na čtyřnohé účastníky pochodu.

Ubytování pro účastníky nezajišťujeme, nicméně Vám poradí v městském informačním centru kam je telefon 327 512 378.

Na Vaši účast se těší členové organizačního týmu

Propozice DP Za Malínským křenem – 37. ročník  ZDE

Podrobné popisy aktuálních tras :

 • 11 km s mapou – ZDE
 • 12 km s mapou – ZDE
 • 15 km s mapou – ZDE
 • 16 km s mapou – ZDE
 • 20 km s mapou – ZDE
 • 27 km s mapou – ZDE
 • 31 km s mapou – ZDE
 • 36 km s mapou – ZDE
 • 50 km s mapou – ZDE
 • 100 km – noční část 63 km (popis) – ZDE
 • 100 km – denní část 37 km (popis) – ZDE