Jak na Nový rok tak po celý rok.

Tradičně 1 ledna 2017 se  na Palackého náměstí v Kutné Hoře sešla třicítka turistů, aby si popřáli vše nejlepší do nového roku. Při této příležitosti obdrželi Péefku OKČT TJ Turista Kutná Hora a program akcí pro veřejnost pořádaných naším spolkem. Restaurace v Malešově byla objednána a tak nic nebránilo vydat se po červené do Malešova údolím Vrchlice.

Co se neobyčejně vydařilo, bylo pro tentokrát počasí. Modré nebe, sluníčko, teplota mírně pod nulou, bezvětří, stromy obalené velkou vrstvou jinovatky a zem posypaná neobvykle vysokou vrstvou jinovatky.

Organizaci turistické akce lze dotáhnout až téměř k dokonalosti. O tom vědí naši organizátoři své. Pouze jeden faktor  nemohou ovlivnit a to je počasí. Bohužel je to jeden z nejdůležitějších faktorů. A tak lze organizátorům akcí TJ Turista popřát do nového roku, aby letos platilo na jejich akcích to známé „Jak na Nový rok tak po celý rok“.

Jaroslav Liberský