Oddíly TJ TURISTA

Organizace TJ TURISTA Kutná Hora sdružuje několik oddílů.

Zahájení značkařské sezony

Stejně jako kutnohorští turisté zahajují turistickou sezonu, tak i značkaři zahajují sezonu, ale jen trochu skromněji a víceméně v tichosti. Značí se pokud teplota stoupne alespoň nad deset stupňů C. Velikonoční neděle přinesla první jarní oteplení a s ním se značkařům začínají zapalovat lýtka.

Oddíl pěší turistiky

Oddíl pěší turistiky

Oddíl pěších turistů umožňuje aktivním seniorům posilovat fyzickou kondici, provozovat aktivní turistiku formou vycházek a jednodenních výletů či vícedenních poznávacích a pobytových zájezdů. Dále se účastníme kulturních a společenských akcí, které se konají v Kutné Hoře nebo v blízkém okolí. Pravidelně se setkáváme v naší klubovně, navazujeme přátelství a vzděláváme se formou různých přednášek. Oddíl(…)

Oddíl cykloturistiky

Oddíl cykloturistiky

Oficiální webovky oddílu: http://kola2013.fitis.net Členové oddílu si ho sami nazvali „náš cyklokroužek“. Pod vedením manželů Lenky a Lukáše Podolákových oddíl vyvíjí rozsáhlou cykloturistickou činnost od odpoledních vyjížděk přes jedno a vícedenní cykloturistické akce také pro veřejnost. Fotogalerie Vrcholem je pak pořádání desetidenní cykloturistické akce „Prázdniny na kole„, akce pro širokou veřejnost z celé ČR, s(…)

Turistický oddíl mládeže TOM 3108 Zálesák

Turistický oddíl mládeže TOM 3108 Zálesák

Oficiální webovky oddílu: http://tomzalesakkh.sweb.cz Oddíl vyvíjí svou činnost již téměř dvě desetiletí pod vedením Ing. Jaromíra Ďoubala, odchovance Miloslava Pelikána. Činnost je celoroční a velmi pestrá, počínaje pátečními schůzkami v klubovně plné her, přes jedno i vícedenní výlety po celé republice pěšky, na kolech i lyžích i na lodích… Vyvrcholením celoroční činnosti jsou letní turistické, pro(…)