Čestní členové

Máme 11 čestných členů. Dovolte nám proto, abychom touto cestou všem poděkovali za jejich zásluhy o rozvoj TJ a vám, našim čtenářům, předkládáme stručný přehled.

Árendarik Ján Ing., čestný člen (†)

Do turistiky v Kutné Hoře přišel začátkem sedmdesátých let . Úzce spolupracoval s Miloslavem Pelikánem ve vedení turistického oddílu mládeže a vhodně činnost oddílu doplňuje.  Neměl sice základy ze skautingu, ale široký rozhled a schopnost orientovat se v problematice zajímavého programu pro mládež. Na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let se osamostatňuje a zakládá vlastní oddíl(…)

Krtička Jaromír, čestný člen (†)

V roce 1974 založil oddíl cykloturistiky složený především z učňů a dětí zaměstnanců ČKD Kutná Hora, kde pracoval jako učitel na místním učilišti. Činnost oddílu byla velmi rozsáhlá. Založil tradiční akci „Prázdniny na kole“. desetidenní putování na kolech pro členy TOM, ale i cykloturistickou veřejnost  z celé republiky. Kromě toho organizoval každý rok desetidenní akce(…)